+90 232 399 50 50
Birikimi geleceğe taşıyoruz...

İzmir ve Ege, şifalı suları, zengin bitki örtüsü, havası ile geçmişten günümüze tıbbın gelişimine önemli bir altyapı oluşturmuştur. Tarihte ilk hastane Bergama’da kurulmuştur. Turizm için önemli yerlerinden Balçova, Çeşme gibi yöreler, yüzyıllardır kaplıca turizminin en önemli merkezleri olmuştur.

Hipokrat ve Galenos bu bölgede yetişmiş ünlü hekimlerdendir. Binlerce yıl sonra yine İzmir’de bu geleneğin bir devamı olarak hastalara tıbbın ve teknolojinin tüm imkanlarını sunan Medical Park İzmir Hastanesi hizmete açılmıştır.

301 hasta yatak kapasitesi ile ülkemizin en donanımlı özel hastanelerinden biridir. 46 branşla hizmet veren
Medical Park İzmir Hastanesi, yoğun bakım, organ ve kemik iliği nakli, tüp bebek birimi ve diğer branşlarla hizmet çeşitliliği sağlamıştır.

Deneyimli çalışanları, teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile tescillenmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bugün Medical Park İzmir Hastanesi, insan sağlığı için çalıştığının bilincinde, tercih edilmenin verdiği sorumlulukla ve geçmişten aldığı güçle kaliteli sağlık hizmetinin çıtasını yükseltmekte ve her geçen gün bir adım öteye taşımaktadır.