İEÜ Medical Park Hastanesi’ne Hoşgeldiniz

Tarihiyle ve doğal güzellikleriyle yalnızca Ege’nin değil Ülkemizin de incisi olan, nice medeniyete ev sahipliği yapmış güzel İzmirimizde modern altyapımız, deneyimli çalışanlarımız ve JCI akreditasyonu ile tescillenen kaliteli sağlık hizmetimizle var olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bulunduğumuz topraklar, sağlık anlayışlarını ve deneyimlerini bizlere miras bırakan Hipokrat ve Galenos’un yaşadığı değerli topraklar. Aynı zamanda “sağlığın doğduğu yer” olarak anılan tarihi Bergama Asklepion sağlık merkezi de İzmir’de yer alıyor. Tarihe iz bırakan değerli hekimlerle aynı coğrafyada günümüzün teknolojisini yaşayarak ve yaşatarak sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Hastanemizin kapısından içeriye adım attığınız ilk andan, sizleri sağlıkla uğurladığımız son ana kadar güler yüzlü personel ve yöneticilerimizle her zaman ulaşılabilir bir iletişim anlayışına sahibiz. Aynı zamanda etik kurallara bağlılığımızla birlikte sizlerin ve yakınlarınızın kişisel haklarının korunması için yoğun çaba gösteriyoruz. Tüp Bebek Merkezi, Ortopedi, Hematoloji ve Kemik İliği Nakli Merkezi başta olmak üzere 46 branşta 81 ülkeden 12.000’in üzerinde hastamızı misafir ettik.

Her geçen gün değişen teknolojiye uyum sağlamak adına kalite yönetim sistemlerimizi güncelliyoruz. Yetiştirdiğimiz Tıp Fakültesi öğrencilerimizle eğitimde referans olan, koruyucu sağlık hizmetleri ve araştırma merkezleriyle geleceğin sağlığına yön veren hastanemizde, sizleri sağlığınıza bir an önce kavuşturmak ise en büyük hedefimiz.