+90 232 399 50 50
Medical Park İzmir Hastanesi’ne Hoşgeldiniz

Birikimi geleceğe taşıyoruz.
İzmir ve Ege, şifalı suları, zengin bitki örtüsü, havası ile geçmişten günümüze tıbbın gelişimine önemli bir altyapı oluşturmuştur. Balçova, Çeşme gibi yöreler, yüzyıllardır kaplıca turizminin en önemli merkezleri olmuştur.

Hipokrat ve Galenos bu bölgede yetişmiş, tarihte ilk hastane İzmir sınırları içinde Bergama’da kurulmuştur. Binlerce yıl sonra yine İzmir’de; bu geleneğin bir devamı olarak, hastalara tıbbın ve teknolojinin tüm imkanlarını sunan Medical Park İzmir Hastanesi hizmete açılmıştır.

Kurum; dünyaya örnek olabilecek entegre sağlık hizmeti ile özellikli olarak yapılabilecek tüm tıbbi uygulamaları ve hizmetleri bir arada sunmaktadır. 301 hasta yatak kapasitesi ile ülkemizin en donanımlı özel hastanelerinden biridir. 46 branşla hizmet veren Medical Park İzmir Hastanesi, yoğun bakım, organ ve kemik iliği nakli, tüp bebek birimi ve diğer branşlarla hizmet çeşitliliği sağlamıştır. Deneyimli çalışanları, teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile tescillenmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Bugün; Medical Park İzmir Hastanesi, insan sağlığı için çalıştığının bilinci, tercih edilmenin verdiği sorumluluk ve geçmişten aldığı güçle, kaliteli sağlık hizmetinin çıtasını yükseltmekte, her geçen gün bir adım öteye taşımaktadır.