8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Medical Park İzmir Hastanesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle gün boyu süren etkinlikler düzenlendi. Kurulan stantlarda yetkililer tarafından kadın sağlığı, meme kanseri ile güzellik ve estetik konularında bilgilendirme çalışması yapıldı. Dünya Kadınlar Günü’ne özel hediyelerin dağıtıldığı günde ayrıca Ses Sanatçısı Seher Dilmaç yönetiminde Medical Park İzmir Hastanesi Kadın Çalışanları Sanat Müziği Korosu tarafından bir konser verildi.
Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir açıklama yapan Medical Park İzmir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Özlem Ecemiş, “Medical Park İzmir Hastanesi’nde görev yapan 598 kadın çalışanımızla birlikte sağlık hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sadece 8 Mart’ta değil, her gün kadınlarımızla birlikteyiz. Bugünü anlamlandıran tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz” dedi.

ŞARKILARLA KUTLANDI

Medical Park İzmir Hastanesi Ata Salonu’nda Kadınlar Günü’ne özel bir konser düzenlendi. Ünlü Ses Sanatçısı Seher Dilmaç yönetiminde Medical Park İzmir Hastanesi Kadın Çalışanları Sanat Müziği Korosu tarafından bir konser verildi.

 

 

Paylaş :

  • ilk yorum yapan siz olun..

  • Yorum Yapın