54. Dönem Hemşirelik Oryantasyon Programı Tamamlandı

Medical Park İzmir Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen "54. Dönem Hemşirelik Oryantasyon Programı" bir hafta süren eğitimlerin ardından tamamlandı. Gerçekleştirilen eğitim programında, 35 hemşireye alanında tecrübeli eğitimciler tarafından bir hafta boyunca kurum kültürü ile mesleki bilgi ve becerilerin arttırılmasına yönelik sunumlar gerçekleştirildi.

Düzenlenen sertifika töreninde konuşan Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba, “Bir hafta boyunca süren eğitimlerin ardından sertifikalarınızı almaya hak kazandınız. Sizlerin gelişi hastanemize güç ve dinamizm katacak. 1150 kişilik ailemize katıldığınız andan itibaren bilgi ve becerilerinizi en iyi şekilde sunacağınızı düşünüyorum. Kurumumuzun temsili noktasında sizlerden en iyiyi bekliyoruz. Gençleri seviyoruz ve önemsiyoruz. Aramıza hoş geldiniz” dedi.

"Sertifikalar Dağıtıldı"

Konuşmaların ardından ‘54. Dönem Hemşirelik Oryantasyon Programı’nın tamamlanması nedeniyle katılımcılara Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba, Başhekim Yardımcısı Dr. Özlem Ecemiş ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Pınar Ilıkkan tarafından sertifikaları verildi. Etkinlik toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Paylaş :

  • ilk yorum yapan siz olun..

  • Yorum Yapın