14 Mart Tıp Bayramı Buruk Kutlandı

Medical Park İzmir Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını buruk şekilde kutladı. Ankara’da yaşanan terör olayları nedeniyle konser ve müzik dinletisini iptal eden hastane yönetimi sade bir program hazırladı. Açılış konuşmalarında Ankara’daki terör saldırısı kınandı.

 

"Üzüntümüz Büyük"

 

Başhekim Vekili Orhan Satılmaz, “Terör saldırılarının hepimizi derinden yaraladı. Hayatını kaybedenlere rahmet yakınlarına ve ülkemize başsağlığı diliyorum. Yaralıların biran önce iyileşmesini temenni ediyorum. Acı terör olaylarına karşı üzüntümüz çok büyük. Allah milletimize sabır versin. Terörün asıl amacı panik havası yaratmak ve moral bozukluğunu topluma yaymaya çalışmaktır. Buna müsaade etmeyeceğiz. Buruk bir günde Tıp bayramını tebrik ediyorum. Hastanemizde 123 hekimimiz var. 123 hekim de İzmir’de, Ege Bölgesi’nde ve yurtdışına oldukça iyi standartlarda sağlık hizmeti vermektedir. Bu başarı da tüm çalışanlarımızın emeği var. Bunun gururunu yaşıyor ve sizlerle paylaşıyorum. Tüm branşlarda çok iyi ve kaliteli hizmetler vermekteyiz. Sizlerin etik değerlere sahip çıkarak daha rahat çalışmanız için gayret gösteriyoruz. Her gün çok daha büyük adımlar atıyoruz. Bu vesileyle hepimizin tıp bayramını kutluyorum” dedi.

 

Medical Park İzmir Hastanesi Başhekim Yarımcısı Dr. Zeki Hozer ise, “Kalbimiz acıyla dolu. Terörü de geride bırakacağız. Hiçbir şekilde Türkiye’nin gelişimini durduramayacak. 14 Mart’ta Nobel Tıp Ödülü’nü alan Sancar hocamıza da sevgilerimizi iletiyoruz. Umutlarla terörü ve kaotik ortamı aşıp önümüzdeki yıllarda çok daha güzel bayramlara ulaşmamızı diliyorum” diye konuştu. 

 

Ardından en genç hekim Yrd. Doç.Dr. Gülin Okay, en kıdemli hekim olan Prof. Dr. Gürbüz Gümüşdiş’e günün anısına plaket sundu. 

 

Paylaş :

  • ilk yorum yapan siz olun..

  • Yorum Yapın