1) İşlem Tipi

Uzatma işlemleri için:

Embriyo Uzatma Formunu İndirinGonad Uzatma Formunu İndirin


İmha işlemleri için:

Embriyo İmha Formunu İndirin


2) Ödemenin Yapılacağı Banka Bilgileri

Akbank
Şube Kodu:1123
Hesap No:145096
IBAN No: TR04 0004 6011 2388 8000 1450 963) Formun Gönderileceği Adres Bilgileri

İEÜ Medicalpark İzmir Hastanesi Tüp Bebek Merkezi 4.Kat Yeni Girne Bulvarı.1825 Sok. No:12 Karşıyaka/İzmir

Embriyolog Zerrin Sertkaya adına kargolamanızı rica ederiz.Kıymetli Anne Baba Adaylarımız,

Merkezimizde saklanmakta olan embriyo / gonad dokularınızın saklama süresinin 1 yılı aşması durumunda başvuruda bulunarak talebinizin devam ettiğini ifade eden imzalı dilekçe vermeniz gerekmektedir. Bu durum madde 18 / 12. fıkra gereğince uygulanmaktadır.

ÜREMEYE YARDIMCI TEDAVİ UYGULAMALARI VE ÜREMEYE YARDIMCI TEDAVİ MERKEZLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
ÜYTE uygulamaları ile ilgili yasaklar

Madde 18 / 12. Fıkra
Adaylardan fazla embriyo elde edilmesi durumunda eşlerden her ikisinin rızası alınarak embriyolar dondurulmak suretiyle saklanır. Saklama süresinin bir yılı aşması halinde her yıl embriyonun saklanması için çiftler mutlaka başvuruda bulunarak taleplerinin devam ettiğini ifade eden imzalı dilekçelerini vermelidir. Eşlerin birlikte talebi, eşlerden birinin ölümü veya boşanmanın hükmen sabit olması halinde ya da belirlenen sürenin son bulduğunda saklanan embriyolar müdürlükte kurulacak komisyon tarafından tutanak altına alınarak imha edilir. Bakanlıkça elektronik kayıt sistemi oluşturulması halinde merkezde saklanan embriyolara ilişkin bilgiler bu sisteme kaydedilir.


Kişinin /kişilerin yıllık protokol yenilememesi halinde embriyo/gonad dokularınız bakanlıkça kurulan komisyon tarafından tutanak altına alınarak imha edilir. Lütfen en kısa zamanda bizimle iletişime geçiniz.