Medical Park İzmir Hastanesi “Sağlığınız Bizde”nin Ağına Katıldı

Türk Nippon Sigorta, Medical Park İzmir Hastanesi’nde düzenlenen organizasyonda Ege Bölgesi’ndeki acentelerine MLP Care iş birliği ile hazırladığı ve 3 yıldır sektörde bir ilk olan ‘’Sağlığınız Bizde’’ tamamlayıcı sağlık sigortası ürünün tanıtımını yaptı.

Türk Nippon Sigorta ve MLP Care iş birliği ile 3 yıl önce hayata geçen ve sektörde bir ilk niteliğindeki ‘’Sağlığınız Bizde’’ tamamlayıcı sağlık sigortası ürününün hastane ağına Medical Park İzmir Hastanesi de dâhil oldu. Türk Nippon Sigorta, MLP Care ve Medical Park İzmir Hastanesi yöneticileri ürünün tanıtımı için Medical Park İzmir Hastanesi’nde Türk Nippon Sigorta’nın Ege Bölgesi’ndeki acenteleri ile bir araya geldi.

Etkinlikte MLP Care Anlaşmalı Kurumlar Cari İş Geliştirme Koordinatörü Ruhsan Topçu, Medical Park İzmir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Zeki Hozer, Türk Nippon Sigorta Grup Müdürü Yasemin Özel, Türk Nippon Sigorta Ege Bölge Müdürü İlker Yavuz ve Türk Nippon Sigorta Sağlık Müdürü Hüsamettin Berişbek ürün hakkında bilgiler aktardı. Konuşmalar sonrasında, Türk Nippon Sigorta Oto Teknik ve Sağlık Müdürü Hüsamettin Berişbek ve Sağlık Yetkilisi Yelda Ataş tarafından gerçekleştirilen ürün sunumuyla, Türk Nippon Sigorta Ege acentelerine ürüne ait detaylar ve ürünün avantajları aktarıldı. Sektördeki tamamlayıcı sağlık sigortaları tarafında ezberleri bozan bir ürün olarak nitelendirilen ‘’Sağlığınız Bizde’’, Medical Park İzmir Hastanesi’nin de desteği ile tüm Ege Bölgesi ile buluşmuş oldu.

‘MEVCUT HASTALIKLAR DA TEMİNAT ALTINDA’

Oldukça ilgi gören Sağlığınız Bizde ürünü hakkında Türk Nippon Sigorta Grup Müdürü Yasemin Özel açıklamalarda bulundu. Yaptığı konuşmada Türk Nippon Sigorta ve MLP Care iş birliği ile tanıtılan üründe üçüncü yılı geride bıraktıklarını dile getiren Özel, “Sektörde bir örneği daha olmayan, mevcut hastalıkları da teminat altına alan ve 80 yaşına kadar sigortalılara teminat sağlayan ürünümüzü İzmir acentelerimize de açmış bulunuyoruz. Ege Bölgesi acentelerimizle bu ürünü paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 2019 yılında sağlık sektöründe yükselen Türk Nippon Sigorta, güçlü acente ağı, çözümcü yaklaşımları ve her daim ulaşılabilir bir sigorta şirketi olma özelliği ile 2020 yılında da hız kesmeden çalışmalarına devam edecektir.” diye konuştu.

MLP Care Anlaşmalı Kurumlar Cari İş Geliştirme Koordinatörü Ruhsan Topçu ise, Medical Park markasıyla ürün oluşturulma sürecine verdikleri katkıya ve grubun sağlık hizmetlerindeki yenilikçi yaklaşımına değindi. Sağlığınız Bizde’nin hastane ağının büyümesinden duyduğu mutluluğu ifade eden MLP Care Anlaşmalı Kurumlar Cari İş Geliştirme Koordinatörü Ruhsan Topçu “MLP Care olarak yenilikçi yaklaşımımızla yıllardır önemli çalışmaları hayata geçirerek ülkemizde birçok alanda ilklere imza attık. Sağlık alanında imzamızı taşıyan, ülkemiz için en önemli kazanımlardan biri de tamamlayıcı sağlık sigortası oldu. Medical Park markamızın çatısı altında, BTN Sigorta ve BTN Assistance gibi iştiraklerimizle 8 yıldır tamamlayıcı sağlık sigortası kavramının ülkemizde oluşturulmasında öncü rol üstlendik. Türk Nippon Sigorta iş birliğinde geliştirdiğimiz ‘Sağlığınız Bizde’ de bu alandaki bilgi birikimimizin ve deneyimimizin önemli bir yansıması. Ürünümüzün hastane ağına bir Medical Park Hastanemizin daha katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bu önemli gelişmenin başta Egeliler olmak üzere, hastanemizden hizmet alan herkese hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Medical Park İzmir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Zeki Hozer, “Tamamlayıcı sağlık sigortası temeline dayanan Sağlığınız Bizde içeriğinde önemi bir inovatif yaklaşım barındırıyor. Bugüne kadar sağlık sigortası yaptırmak isteyen ancak yaş ve mevcut hastalık sebebiyle poliçe sahibi olamayan kişilerin taleplerini göz önünde bulundurularak yapılandırılan bu ürün; yaş sınırını 80’e çıkarması ve önceden var olan hastalıkları kapsamasıyla fark yaratıyor. Toplumun çok önemli bir kesiminin sağlık ihtiyaçlarına çözüm sunan bu değerli ürünün hastane ağına dahil olmaktan ve bu önemli organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

28 Ocak 2020
  • ilk yorum yapan siz olun..

  • Yorum Yapın