İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi

Logo 1 Logo 2

Birikimi geleceğe taşıyoruz...

İzmir ve Ege, şifalı suları, zengin bitki örtüsü, havası ile geçmişten günümüze tıbbın gelişimine önemli bir altyapı oluşturmuştur. Balçova, Çeşme gibi yöreler, yüzyıllardır kaplıca turizminin en önemli merkezleri olmuştur.

Hipokrat ve Galenos bu bölgede yetişmiş, tarihte ilk hastane İzmir sınırları içinde Bergama’da kurulmuştur. Binlerce yıl sonra yine İzmir’de; bu geleneğin bir devamı olarak, hastalara tıbbın ve teknolojinin tüm imkanlarını sunan Medical Park İzmir Hastanesi hizmete açılmıştır.

Kurum; dünyaya örnek olabilecek entegre sağlık hizmeti ile özellikli olarak yapılabilecek tüm tıbbi uygulamaları ve hizmetleri bir arada sunmaktadır.
Devamı....

Haber ve Duyurular

Sağlık Köşesi

Hasta Hikayeleri

Hasta Hikayeleri

Sağlık için çalışıyor olmanın önemini biliyor, sorumluluk bilinciyle sağlıklı bir gelecek için daha çok çalışıyoruz. Bugün; Medical Park İzmir Hastanesi, insan sağlığı için çalıştığının bilinci, tercih edilmenin verdiği sorumluluk ve geçmişten aldığı güçle, kaliteli sağlık hizmetinin çıtasını yükseltmekte, her geçen gün bir adım öteye taşımaktadır. İncele
Tüm Doktorları Gör
Onkoloji Merkezi

Onkoloji Merkezi

Tümörlerle uğraşan bilim dalı. Onkos şişlik, logos bilim demektir. Onkoloji bu iki kelimenin birleşmesinden meydana gelmiştir. Tümörler, iyi ve kötü huylu olmak üzere ikiye ayrılırlar. Onkoloji, bütün tümörlerin teşhis ve tedavilerini ve bu konulardaki bütün gelişmeleri sahası içine almıştır.Urları inceleyen tıp dalı, kanserbilim.
Çeşitli tip kanserlerin erken teşhislerinin sağlanması için birçok çalışmalar yapılmış, yeni teknikler geliştirilmiştir. Bilgisayarlı tomografi, ultrasound, nükleer manyetik rezonans tekniği bunlardan sadece birkaçıdır. Kanser tedavisi alanında da çok sayıda araştırmalar yapılagelmektedir.
Kötü huylu tümörler nedeniyle 2018 yılında Türkiye'de ölümlerin toplam sayısı 81.129 kişidir. Bu ölümlerin %30,8'i gırtlak, soluk borusu, bronş ve akciğerin kötü huylu tümöründen kaynaklandı. Diğer sebepleri ise mide, lenfoid ve hematopoetik ile kolon ve pankreas oluşturdu.
İyi ve kötü huylu tümörlerin zamanında tespiti açısından yılda en azından 2 kere sağlık kontrolü, check- up önermekteyiz.
İncele

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Göz Hastalıkları
  Göz Hastalıkları
  • Retina ve vitreoretinal cerrahisi • Göz sulanmasının cerrahisi • Oküloplasti cerrahisi (göz ve göz çevresi estetiği) &b...

  İncele
 • Kulak / Burun / Boğaz
  Kulak / Burun / Boğaz
  • Burun septum ve estetik ameliyatları • Baş ve boyun kanserleri • Dil kanseri • Gırtlak ve yemek borusu kanseri ...

  İncele
Tıbbi Bölümlerimiz
Hayatınızı kolaylaştırmak için varız...

Hayatınızı kolaylaştırmak için varız...

Yaklaşık 46 bin metrekare kapalı alanda tıbbın ve teknolojinin en gelişmiş imkanlarını kullanıyoruz. 301 hasta yatak kapasitesi ile ülkemizin en donanımlı özel hastanelerinden biriyiz. 46 branşla hizmet veren hastanemizde yoğun bakım, organ bağışı ve kemik iliği, onkoloji, tüp bebek birimi ve diğer branşlarla, ülkemiz ve yurtdışı hastalarına en kaliteli hizmeti vermenin gayretindeyiz.